הבגידה ג'ון לסקואה ספר מתח

הבגידה ג'ון לסקואה הוצאת זמורה, תרגמה מאנגלית מרינה גרוסלרנר, 2009 ספר מתח 478 עמודים
עורך דין נעלם. התיקים שלו מועברים לאחד בשם הרדי אבל מסתבר לו שאחד התיקים מסובך ביותר ולא סתם אלא מערב את הקומנדו הימי של ארצות הבירת וזכיין פרטי של צבא ארצות הבירת במוצב בעיראק. כל זה מביא להתנגשות דמים והרדי חייב לפתור את התעלומה לפני שהוא עצמו ייעלם.

מספרי ג'ון לסקואה באתר בוקספר 
הבגידה ג'ון לסקואה ספר מתח מומלץ
מידה של צדק ג'ון לסקואה
המון זועם עושה לינץ' בפרקליט שחור. הרקע האו עסקאות סמים. קווין שיי, בחור לבן, מנסה לעצור את ההמון, אך נכשל. תצלום מהאירוע מקשר אותו בטעות לרצח, וקווין שיי נאלץ להימלט. מסע הבריחה שלו, יחד עם מלאני סינקלייר, חברתו האמיצה, הוא מסע נואש של אדם שנרדף בידי רשויות החוק על מעשה שלא עשה, ונאבק כנגד כל הסיכויים להוציא את הצדק לאור. ג'ון ט' לסקואה הוא אחד מסופרי המתח הטובים והמצליחים ביותר בארצות הברית ובארץ. ב"זמורה ביתן" ראו ספריו שלושה – עשר המושבעים והוכחה חותכת.

מידה של צדק ג'ון לסקואה ספר מתח מומלץ חדש

13 המושבעים ג'ון לסקואה 
הרדי, עורך הדין מהספר הבגידה מגן על ג'ניפר ויט, המואשמת ברצח בעלה ובנם בן השמונה, ואף ברצח בעלה הראשון, שמת תשעה שנים קדם לכן. ג'ניפר ויט, כך מגלה הרדי, היתה קורבן להתעללות פיזית ונפשית מצד שני בעליה. לכאורה מקרה טראגי אך מוכר של אישה מוכה, שהצילה עצמה מסיוט מתמשך בדרך היחידה שמצאה. אלא שג'ניפר ויט טוענת שהיא חפה מפשע. הרדי מתקשה להאמין לה, השופטת והמושבעים אינם מאמינים לה, אבל ג'ניפר מסרבת להרשות להרדי לנקוט קו הגנה של אישה מוכה, גם אם עמדה זו תעלה בחייה.
מבול של סודות ג'ון לסקואה 
אשמה ג'ון לסקואה
האמת ורק האמת ג'ון לסקואה 
השבועה ג'ון לסקואה 
הוכחה חותכת ג'ון לסקואה 
חוק הרחמים ג'ון לסקואה 
פרקליט משנה ג'ון לסקואה
הוכחה חותכת ג'ון לסקואה 
13 המושבעים לסקואה        
  

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s