לפתע באלימות קארטר בראון ספר מתח

לפתע באלימות מאת פיטר קארטר בראון , הוצאת ספרי כיס תרגם חיים עדיני
מנהיג כנופיה של סוחרי סמים שוכר את הבלש הפרטי דני בויד כדי לגלות עקבות בתו שנעלמה. דני בויד מגיע לדירה עלובה בגריניץ'-ויליג' הכוללת גופה ובלונדית חמת מזג בשם פנדורה. ועם שם כזה נכונו לבלש של נו רק צרות ובצרורות של אקדחים ותתי מקלע. לפנדורה יש מושגים רותחים ביותר על אודות הגברים. כאשר דני בויד מנסה להתרכז בעבודת החקירה שלו, פנדורה עושה הל אבל הכל על מנת לעצור בו. 102 עמודים מרתקים ומשעשעים ביותר. תחשבו שוודי אלן יוצא לחקור עבור ברון סמים.
לפתע באלימות

דונה מתה צוחקת מאת קארטר בראון מפיק מחזות חי חיים שקטים ועלובים וכך הוא מאמין שחייו יימשכו עד שמגיעה אחת בשם אנג'ליק. השפעתה עליו הייתה כמו של סערת טייפון. ואז, נרצח מישהו, ואחר כך עוד אחד, ופתאום מתנפלים עליו כמה בריונים ומכים אותו מכות רצח, אז הוא קונה אקדח בכדי להיות מוכן לפעם הבאה. היות ואישיותו השתנתה בעקבות האלימות הפתאומית לא הייתה לו ברירה אלא לפנות לפסיכיאטר שאומר לו שאם כבר אז כבר, לך תפענח את הרציחות האלה סביבך, ואז הוא יוצאת לחקירה ולקרב המכריע על חייו והפתעה אחר הפתעה…!
דונה מתה צוחקת
הזמנה לרצח מאת קארטר בראון הוצאת רמדור תרגם נח מן ספרי כיס
כ
אשר נתבקש דני בויד הבלש הפרטי הארסי, רודף הנשים, הציני, בעל חוש ההומור להכניס את בעלה של שחקנית חתיכה לבית משוגעים, הוא לא ידע לאיחזו תסבוכת הוא מכניס את ראשו היקר עד שהכדורים מתחילים לעוף ובכיוון שלו! 192 עמודים
הזמנה לרצח קרטר בראון

בובת האבדון  מאת קארטר בראון הוצאת רמדור 160 עמודים
גופה מהי זקוף ותמיר, גבוהת קומה וחתיכה. היא עמדה והתבוננה בנערה השנייה ובעיניה נצצה מחשבה פראית ומסוכנת, מחשבה על רצח באופן הגלוי ביותר. הבלש ריק הולמן שנהג לפתור את הבעיות בהוליווד בצורה שקטה מוצא עצמו עומד בפני סכנת מוות!
בובת האבדון

הנערה בשלמת המוות מאת קרטר בראון ספרי כיס 
כאשר גופה חוזרת לחיים זה לא דבר יוצא דופן עבור איש משטרה מנוסה, אך כאשר הגופה הזו שייכת לחתיכה צעירה בעלת שאיפות מסוימות ההופכות לרצח ולאלימות הכרחי לנקוט עמדה וכך יוצא גיבורו של קרטר בראון הרי הוא אל וילר להפעיל את כישרונותיו הרב- צדדיים בלשון המעטה כדי לגלות רוצח אכזרי וצמא דם!
קארטר פיטר בראון היה כותב ספרי מתח בלשיים מלאים באקשן ובהומור נוסח וודי אלן, ספריו נמכרו במיליונים של עותקים. שירת בצי האמריקני ב-1942, ולאעחר המלחמה התיישב בסידני שבאוסטרליה ושם פרסם את ספריו הידועים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s