אל תשלח עוד ורדים מאת אריק אמבלר ספר מתח מומלץ מאוד

אל תשלח עוד ורדים מאת אריק אמבלר, הוצאת זמורה, תרגם חיים גליקשטיין, 1976
SEND NO MORE ROSES  BY ERIC AMBLER
זהו סיפור מרתק ביותר על העבריין המושלם. עבריין מושלם הוא עבריין שאינך יודע שהוא קיים. הוא פועל בתחומים האפלים של החוק הבינלאומי, שטח ההפקר בו הוא מחפש סדקים, מעברים, על מנת שיוכל להפר את החוק. הוא יכול להקים רשת של סחטנים המחפשת קרבנות על ידי הקמת שירות לייעוץ בענייני מסים, או רשת לגביית חובות חוקית למחצה. עבריין מתוחכם כזה הוא פול פירמן. מספר קרימינולוגים מחליטים לחשוף אותו אבל לא פירמן ואפילו לא הקרימינולוגים יכולים לדמיין את התוצאה האיומה של המפגש ביניהם. זאת משם שקיים צד שלישי שלאיש מהם אין שליטה מעליו. מה אין בספר? תקראו על סירת מנוע עוקבת, שטחים סביב הווילה הממולכדים, התקפת טילים, חבורת רוצחים וכל אלה נופלים לתהום שמל הרס עצמי. לחצים גוברים והולכים על פירמן עד שהוא מחליט לחבר את כל כוחותיו השכליים והנפשיים על מנת להיחלץ מסוף בטוח, ושוב הוא עומד לחזור כעבריין מושלם אל העולם שהוא מכיר היטב. 310 עמודים מרתקים ללא מנוחה.  גרהם גרין כתב עליו שהוא הטוב בסופרי המותחנים-מה יש עוד להגיד? הרומנים של אריק אמבלר נחשבים כעומדים בשורה הראשונה של ספרי מתח והפכו לרבי- מכר עם הופעתם. יאן פלמינג יוצרו של הגיבור הכל-יכול ג'ימס בונד, התאהב בספריו והצהיר בכל הזדמנות שהוא קורא עוד רומן חדש של אמבלר, הצטרף אליו גם גרהם גרין.
אריק אמבלר, 1909-1998 יליד לונדון. ספריו השפיעו רבות על סופרים כג'ון לה קארה, אדם הול, לן דייטון ואפילו יאן פלמינג יוצרו של ג'ימס בונד האגדי. אריק אמבלר כתב לפעמים תחת הפסבדון אליוט ריד.

מספריו של אריק אמבלר בעברית:
אנדרטה למרגל 
המטרה תל אביב 
מסע אל תוך הפחד הספר הוסרט עם ג'וזף קוטן בתפקיד הראשי ועם אורסון וולס
ד"ר פריגו
הקנוניה
אל תשלח עוד ורדים
המסיכה של דמיטריוס           
המסכה של דימיטריוס אריק אמבלר ספר מתח הוצאת מעריב   אנדרטה למרגל אריק אמבלר ספר מתח   אל תשלח עוד ורדים אריק אמבלר ספר מתח  דוקטור פריגו אריק אמבלר רומן ריגול  המטרה תל-אביב אריק אמבלר ספר מתח   הקנוניה נגד אמריקה פיליפ רות  מסע אל תוך הפחד אריק אמבלר ספר מתח

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s